קראפט חברתי באנר 4.jpg

עושות במלאכה:
קראפטיביזם קהילתי נשי

בחודש יוני 2021, דף ׳אמנית החודש׳ מוקדש לתערוכה דיגיטלית בשיתוף בר אילן והעמותה, לרגל הכנס הארצי השלישי של העמותה לחקר אמנות נשים ומגדר בישראל. בתערוכה 12 פרויקטים קהילתיים-נשיים בנושאים מגוונים ועמדות אמנותיות ופוליטיות שונות.

אוצרי התערוכה: אפרת פרידנזון-הריסון וד״ר צבי אורגד

אמנית החודש הוא דף חודשי המציג את עבודותיה של אמניות חברות העמותה בלבד. אמנית החודש הוא דף שנותן במה לאמניות ישראליות להציג חלק מעבודות שלהן, לחשוף אותן לקהל הרחב ולקבל הזדמנות נוספת להראות את יצירותיהן ברחבי האינטרנט. כחלק מפעילות העמותה חשוב לנו לשמור ולטפח קהילת אמניות הפועלות בישראל ולייצר קהילת מגובשת מעריכה את פועלן ואומנותן של האמניות הישראליות היוצרות כיום בישראל, במגון של נושאים, תרבויות, חומרים, מגדרים ומעמדות.

 

אמניות המתפרסמות אצלנו בדף אמנית החודש, מתפרסמות גם במגזין האמנות המקוון 44DEGREES של המייסדת והעורכת תמר מייק לאופר.
להלן רשימת הגליונות בהן משתתפות אמניות העמותה:

Made By Women

RED

PLACES

There Are no Sweet Wars

מכיוון שהעלאת יצירות האמניות נעשה על ידי מתנדבות-חברות העמותה ובשביל לתת הזדמנות שווה לכל אמנית שמבקשת להיות חלק ולהציג את יצירותיה בדף אמנית החודש, אנחנו מבקשות לפעול לפי הוראות שילחת היצירות:

  1. יש לשלוח במייל אחד עד עשרה קבצים מצורפים של עבודות, כל קובץ נושא את שם העבודה. במידה וליצירה אין שם, יש לתת שם גנרי כמו: ”ללא כותרת 1", "ללא כותרת 2", וכן הלאה.

  2. גודל הקובץ יהיה 300 עד 500 ק"ב, סוג הקובץ JPG או PNG בלבד.

  3. בנוסף, יש להכניס בגוף המייל (ולא בשום קובץ מצורף אלא אך ורק בגוף המייל) רשימה של פרטי העבודות, בשתי שורות, בסדר ובצורה הזו בדיוק:

 

ללא כותרת

2014, טכניקה מעורבת, 30/20 ס"מ

 

שימו לב, מפאת חוסר זמן ומתנדבות, חומרים שלא יגיעו בצורה זו, לא יטופלו ולא יכנסו להיות חלק מאמנית החודש. לאחר שליחת החומרים בצורה המבוקשת האמנית תקבל מייל חוזר על קבלת החומרים ועל תאריך פירסום עבודותיה. כמו כן, דף אמנית החודש מיועד לאמניות שהן חברות עמותה לאחר ששילמו דמי חברות. 

רוצה להיות חלק מקהילת האמניות שלנו, אך עדיין לא הצטרפת כחברת עמותה? הצטרפי עכשיו בכמה צעדים פשוטים והיי חלק מהקהילה שלנו!